Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інтелектуальна власність – важливий актив стартапів: лекція ІР офісу для студентів ЛНУ ім. Івана Франка
  03 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Інтелектуальна власність – важливий актив стартапів: лекція ІР офісу для студентів ЛНУ ім. Івана Франка

   

  Важливі питання інтелектуальної власності в управлінні стартап-проєктами обговорювали представники ІР офісу на лекції для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Захід відбувся в межах серії навчальних та просвітницьких заходів з питань інтелектуальної власності та здійснення інноваційної діяльності.

   

  Про режим захисту інтелектуальної власності стартапу, а також врегулюванню відносин з кожним членом стартап-команди та з інвестором розповіла керівниця відділу розвитку інноваційної екосистеми Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу Марина Зенова.

   

  Окрему увагу представниця ІР офісу звернула на алгоритм управління інтелектуальною власністю. Для стартапів він зазвичай містить:

  • розроблення IP-стратегії,
  • оцінку інтелектуальної власності,
  • підготовку та подання заявки на реєстрацію.

   

  Інтелектуальна власність є важливим фінансовим та юридичним активом для стартапів. Відповідний захист ІВ дозволяє отримати конкурентні переваги, побудувати надійність та репутацію. Дуже важливо, щоб кожен стартап уже на етапі ідеї зосереджував свою увагу на питанні забезпечення правової охорони інтелектуальної власності та визначив, із чого формується портфель інноваційного продукту. Для цього необхідно окреслити складники стартапу (технічну, графічну, текстову, аудіовізуальну частини) та забезпечити їх правову охорону”, – зазначила Марина Зенова.

   

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає