Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Школа Супергероїв: за підтримки IP офісу пацієнти Охматдиту взяли участь у майстер-класі швидкого малюнку від творців «Мавка. Лісова пісня»
  04 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  Школа Супергероїв: за підтримки IP офісу пацієнти Охматдиту взяли участь у майстер-класі швидкого малюнку від творців «Мавка. Лісова пісня»

   

  У межах заходу, що є спільною ініціативою Департаменту “Академія інтелектуальної власності” та студії Animagrad (FILM.UA Group), діти занурилися у магію творчості.

   

  Школа Супергероїв – це державна мережа безкоштовних шкіл у медичних закладах, де навчаються діти, які змушені проходити довготривале лікування в стаціонарі. Для діток, які борються з хворобами, це більше, ніж навчання, адже втілює дух надії, дає можливість та підтримку розвивати розум та креативність, ставити цілі та досягати їх.

   

   

  В одному із таких закладів, що діє на базі НДСЛ Охматдит, нещодавно відбувся майстер-клас швидкого малюнку від режисера мультфільму «Мавка. Лісова пісня» Олега Маламужа та сценариста мультфільму Ярослава Войцешека. Майстер-клас дозволив дітям зануритися у світ казки та відчути всю магію творчості. Під час нього діти дізналися секрети створення персонажів анімаційних фільмів та отримали відповіді цікаві запитання:

   

  • Як намалювати унікального героя, не схожого на інших?
  • Як встановити зв’язок між персонажем та тим, хто його створив?
  • Як “оживають” намальовані герої?
  • Як монетизувати своє творіння?

   

   

  Захід пройшов у межах просвітницької кампанії IP Day 2023 за спільної ініціативи студії Animagrad (FILM.UA Group) та Академії інтелектуальної власності IP офісу. Тож разом з Ярославом та Олегом до Школи Супергероїв завітали очільниця Академії Ольга Кулініч та заступник начальника відділу навчально-методичної та інформаційно-аналітичної роботи Дарʼя Коваль.

   

  Разом з Ярославом Войцешеком та Олегом Маламужем до Школи Супергероїв завітала очільниця Академії інтелектуальної власності Ольга Кулініч

   

  Учасники відзначили, що такі креативні лекції, у ході яких юні супергерої фантазують, малюють, радіють, створюють власних персонажів, розвивають уяву та знайомляться з базовими поняттями авторського права, дуже важливі. А досягнення максимального ефекту від них можливе лише завдяки синергії креаторів та правників.

   

   

  Цьогоріч IP офіс також розробив матеріали про суперсилу і суперможливості творчості на прикладі талановитих українських жінок – Марії Примаченко і Лесі Українки. І педагоги будь-якого освітнього закладу можуть провести урок з використанням розроблених нами матеріалів.

   

   

  Читайте також:

   

  «Мавка. Лісова пісня»: переосмислення літературної спадщини та ІВ (презентація уроку)

   

  “34 полюси творчості”: інтелектуальна власність у світі моди (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає