Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розвиток технологій сфери авіації: Меморандум про співпрацю між НАУ та IP офісом
  25 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Розвиток технологій сфери авіації: Меморандум про співпрацю між НАУ та IP офісом

   

  Забезпечення передових технологій української авіаційної галузі й відновлення роботи Центру підтримки технологій та інновацій на базі Національного авіаційного університету. Відповідний меморандум про співпрацю підписали ІР офіс та НАУ.

   

  Документ сприятиме розвитку інноваційної діяльності в Україні та впровадженню передових технологій у реальний сектор економіки. Зокрема передбачає:

   

  • розвиток інноваційного середовища: сприяння у розбудові інноваційної екосистеми та підтримка стартап-руху серед здобувачів освіти, науковців та молоді;
  • комерціалізація наукових досліджень: координація у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень;
  • заходи та тренінги: взаємне залучення до тематичних конференцій, тренінгів, навчань та семінарів у сфері права та економіки інтелектуальної власності;
  • обмін інформацією: залучення спеціалістів та обмін інформацією про законодавчі зміни у сфері підтримки технологій та інновацій, правової охорони інтелектуальної власності та інших напрямів співробітництва;
  • розбудова інноваційної інфраструктури: відкриття офісів трансферу технологій, стартап-шкіл, інкубаторів, акселераторів, інноваційних парків, наукових та інноваційних хабів для підтримки стартапів та інноваційних проєктів.

   

  Також у межах співпраці на базі університету відновили роботу Центру підтримки технологій та інновацій.

   

   

  Передові технології – те, від чого залежить майбутнє України як зараз, на етапі виборювання перемоги над агресором, так і в повоєнній відбудові нашої держави. На цьому наголосила директорка ІР офісу Олена Орлюк:

   

  У кожному підписаному меморандумі ми бачимо потужну рушійну силу. Цей Меморандум – не просто документ, а ключ до досягнення фактичних результатів. Ми впевнені, що співпраця ІР офісу і НАУ сприятиме розвитку інноваційної діяльності та допоможе креаторам та винахідникам створювати новітні розробки та комерціалізувати свою інтелектуальну власність“.

   

  Національний авіаційний університет – один із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі. Він відіграє ключову роль у навчанні фахівців, які є драйверами інноваційного розвитку авіаційної промисловості.

   

   

  Читайте також:

   

   

   

  Протидія корупції в сфері інтелектуальної власності: НАЗК та ІР офіс підписали меморандум про співпрацю

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає