Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розвиток та комерціалізація технологій: IP офіс та ОНЕУ підписали Меморандум про співпрацю
  27 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Розвиток та комерціалізація технологій: IP офіс та ОНЕУ підписали Меморандум про співпрацю

   

  Координація зусиль у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень. ІР офіс підписав Меморандум про співпрацю з Одеським національним економічним університетом. Також на базі вишу відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC). 

   

  Меморандум передбачає:

  • сприяння розвитку інноваційної інфраструктури (офісів трансферу технологій, стартап-шкіл, інкубаторів, акселераторів, наукових та інноваційних хабів);
  • проведення спільних заходів та тренінгів;
  • координацію у напрямках комерціалізації наукових досліджень та винаходів;
  • підготовку фахівців у сфері інтелектуальної власності, інноваційної діяльності та трансферу технологій.

   

   

  Відкриття центру TISC сприятиме підвищенню інноваційного потенціалу Одеської області, розвитку економіки та ефективній комерціалізації наукових досягнень.

   

  Підписання Меморандуму про співпрацю і робота Центру підтримки технологій та інновацій дозволить залучити більше фахівців та інвестицій для підтримки інноваційних проєктів, що забезпечуватиме стабільний розвиток регіону та української економіки. На цьому наголосив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук:

   

  Співпраця з Одеським національним економічним університетом – це перспективне партнерство, що допоможе розвивати інновації та створити нові можливості для економічного зростання регіону. Цей крок є відповіддю на сучасні виклики, що допоможе розвитку інноваційного середовища, в яке будуть залучатись нові ідеї та наукові здобутки. Ми віримо, що ефективне використання об’єктів права інтелектуальної власності, сприяння технологічному трансферу та комерціалізації результатів наукових досліджень в регіоні підніме нашу економіку на новий рівень”.

   

   

  На важливості інновацій для розвитку економічного потенціалу акцентувала начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів Анастасія Ярмолюк:

   

  Співпраця в рамках Меморандуму дозволить нам зробити вагомий внесок у побудову інноваційної екосистеми в Одеському регіоні. Трансфер технологій є ключовим елементом впровадження інновацій у реальний сектор економіки та розвитку інноваційних продуктів та послуг, які сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності регіону. Ми сподіваємося, що цей створений Центр підтримки технологій та інновацій стане місцем, де інноваційні ідеї перетворюються на успішні бізнеси, а нові технології сприяють успішному розвитку економіки країни“.

   

   

  Довідково:

   

  Одеський національний економічний університет – один із провідних вищих навчальних закладів України. Виш готує висококваліфікованих професіоналів за 12 економічними спеціальностями та 24 освітніми програмами. Професорсько-викладацький склад університету налічує більше 500 співробітників. З яких 224 мають науковий ступінь кандидата наук, а 33 – доктора наук. В університеті працює 9 академіків галузевих академій, 4 заслужених працівників освіти, діячі науки й техніки, що дозволяє успішно виконувати фундаментальні та прикладні наукові дослідження з пріоритетних напрямків розвитку науки й техніки.

   

  Читайте також:

   

  Міжнародне співробітництво в IP сфері: Мінекономіки підписало Меморандум з ВОІВ

   

  Перетворення інноваційної діяльності в практичні результати: IP офіс підписав Меморандум з УкрІНТЕІ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає