Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Набирає чинності нова редакція Порядку надання платних послуг УКРНОІВІ
  26 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Набирає чинності нова редакція Порядку надання платних послуг УКРНОІВІ

   

  Шановні заявники та правовласники!

   

  Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ/ IP офіс) повідомляє, що з 1 січня 2024 року набирають чинності:

   

  • Порядок надання платних послуг УКРНОІВІ (нова редакція)
  • Порядок та розмір відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію.

   

  Документи розроблені на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та з якими Ви можете ознайомитися за посиланням.

   

  Звертаємо Вашу увагу, що копії, у тому числі електронні, документів (матеріали заявок тощо), належним розпорядником яких є УКРНОІВІ, можуть надаватися у порядку, встановленому Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян» тощо.

   

  БЕЗКОШТОВНО електронна копія документа надається у разі коли УКРНОІВІ є розпорядником інформації, що міститься в електронному документі, і потреба у її створенні шляхом сканування документа відсутня.

   

  Фактичні витрати на копіювання та друк копій документів обсягом понад 10 сторінок ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ запитувачем у межах граничних норм.

   

  ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що для забезпечення реалізації Вашого права на доступ до публічної інформації необхідно заповнити відповідний запит за формою, розміщеною за посиланням.

   

   

  Читайте також:

   

  Відновлення процесу державної реєстрації авторського права і договорів: ІР офіс за три тижні розглянув майже тисячу заявок

   

  Оголошуємо про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу наглядової ради УКРНОІВІ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає