Представники IP офісу взяли участь у відкритті нових регіональних центрів інновацій в Запоріжжі, а також долучились до міжнародної науково-практичної конференції щодо землекористування у Києві.
Для розвитку інноваційної екосистеми Запорізької області, підтримки трансферу технологій та залучення інвестицій IP офіс та Запорізька торгово-промислова палата (ЗТПП) підписали меморандум про співпрацю та відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC) на базі ЗТПП.
Заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук наголосив, що це стратегічний крок, який сприятиме розвитку інноваційної інфраструктури регіону та створенню нових можливостей для бізнесу.
Віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц (ліворуч) та заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук.
У межах зустрічі Ігор Паренчук детально ознайомив учасників з діяльністю IP офісу, зокрема:
Крім того, в Запоріжжі відкрили регіональний інноваційний хаб, який діятиме за підтримки National IP&Innovations Hub. Цей інноваційний центр об’єднає ресурси та експертизу Запорізької ТПП, ДП “Івченко-Прогрес”, Національного університету Запорізька політехніка, на базі яких функціонують TISCs, та інших ключових елементів інноваційної екосистеми регіону.
Основні напрями діяльності регіонального інноваційного хабу:
“Запорізький регіон має перспективи для інноваційного розвитку. Стратегічне розташування, потужна промислова база та науковий потенціал створюють сприятливі умови для розвитку високотехнологічних галузей. Відкриття TISC на базі Запорізької ТПП та формування регіонального інноваційного хабу – це важливий крок до консолідації зусиль бізнесу, науки та влади. Наша спільна мета – створити інноваційну екосистему, яка сприятиме залученню інвестицій, розвитку інноваційної інфраструктури та створенню нових робочих місць”, – зазначив Ігор Паренчук.
Про створення об’єктів права інтелектуальної власності як передумову захисту прав у сфері землекористування розповів заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук під час Міжнародної науково-практичної конференції “Формування сталого землекористування: проблеми та перспективи”.
Захід об’єднав провідних фахівців із різних країн, включаючи Україну, Польщу та Туреччину, для обговорення ключових викликів, сучасних підходів і перспектив розвитку у сфері сталого землекористування. Серед учасників конференції були представники провідних науково-дослідних установ, міжнародні експерти, представники державних структур і бізнесу. Від IP офісу, крім заступника директора, в заході взяла участь начальник відділу координації грантової діяльності Департаменту розвитку інновацій Галина Штогрин.
Виступ Ігоря Паренчука став поштовхом для подальших дискусій про роль інновацій у відновленні та розвитку аграрного сектору.
Виступ Ігоря Паренчука. Фото надано організаторами конференції
“Створення ефективних механізмів сталого землекористування є критично важливим для відновлення України. Інтелектуальна власність відіграє ключову роль у цьому процесі, сприяючи захисту прав, стимулюванню інновацій та залученню інвестицій. Важливо, щоб міжнародне співробітництво, зокрема в межах діяльності мережі TISC, допомогло знайти ефективні рішення для викликів, які стоять перед Україною“, – зазначив заступник директора IP офісу.
Програма конференції включала широкий спектр питань:
Конференція стала важливим кроком для розвитку міждисциплінарного діалогу, об’єднання зусиль науковців, бізнесу та міжнародних партнерів задля створення ефективних механізмів сталого землекористування.
Читайте також:
IP об’єкти на балансі університетів: розроблено новий інтерактивний дашборд
“Маємо прокладати місток між наукою і бізнесом з урахуванням усіх викликів”, – Олена Орлюк
Коментарів немає