Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Якщо ви не зареєструєте свою інтелектуальну власність, за вас це зробить хтось інший, — Павло Карташов на марафоні IP&I
  27 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Якщо ви не зареєструєте свою інтелектуальну власність, за вас це зробить хтось інший, — Павло Карташов на марафоні IP&I

   

  Український фонд стартапів долучається до підвищення культури інтелектуальної власності і спільно з ІР офісом запроваджує відповідні консультації заявників. До того ж тепер разом із IP офісом фонд працюватиме над тим, аби інтегрувати питання реєстрації прав ІВ в Україні під час подачі заявки на грант. Про це повідомив директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, виступаючи на марафоні IP&I: Як комерціалізувати інтелектуальну власність.

   

  «На жаль, з нашого досвіду дуже мало хто приділяє увагу захисту інтелектуальної власності – питання реєстрації ІВ недооцінене. Хоча все дуже просто: якщо ви не зареєструєте свою інтелектуальну власність, завтра за вас це зробить хтось інший. Якщо хочете працювати з відомими світовими компаніями, ви маєте зареєструвати свої права, інакше наврядчи хтось захоче мати з вами справу. Навіть у нашій практиці були такі кейси», — розповів директор Фонду стартапів.

   

   

  Зараз Український фонд стартапів позиціонує себе як фонд розвитку інновацій, тож потрібні відповідні зміни. Досі в усіх програмах Фонду при укладанні договору стартап давав згоду, що він не порушує права третіх осіб. Тепер ми запровадимо можливість отримати консультацію з реєстрації прав ІВ в Україні.

   

  «З точки зору розвитку стартапу, його виходу на інші ринки, інвестування, очевидно, що питання реєстрації прав ІВ є вкрай необхідним – і ми почали відповідну комунікацію з Мінекономіки і започаткували консультації з ІР офісом.

   

  На сьогодні ми готуємо безкоштовний навчальний онлайн курс з ІВ та стартапів. Тобто будь-хто може зайти подивитись лекції та знайти для себе відповіді на питання, які в нього виникають. А якщо потрібно більше — звернутись до ІР офісу і отримати консультацію.

   

  Це один з декількох етапів нашої взаємодії з офісом ІВ, яка покликана збільшити кількість реєстрацій від стартапів та комерціалізувати національний науковий та інноваційний потенціал , — повідомив Павло Карташов.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає