Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Про World IP Day 2024, дистанційні курси та новини PATENTSCOPE – читайте в нових випусках PCT Newsletter
  02 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Про World IP Day 2024, дистанційні курси та новини PATENTSCOPE – читайте в нових випусках PCT Newsletter

   

  ІР офіс підготував огляд цікавої інформації, опублікованої в найсвіжіших номерах бюлетеня PCT Newsletter, який містить інформацію про подання міжнародних заявок згідно з Договором про патентну кооперацію (PCT) та новини про зміни, що стосуються PCT.

   

  • Всесвітній день інтелектуальної власності – 26 квітня 2024 року

   

  World IP Day 2024 – це можливість пролити світло на те, як інтелектуальна власність (ІВ) підтримує наше прагнення побудувати краще майбутнє і досягти Цілей сталого розвитку (ЦСР) Організації Об’єднаних Націй.

   

  Тема Всесвітнього дня інтелектуальної власності 2024 року – “ІВ та ЦСР: будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості”.

   

  Приєднуйтесь, щоб вшанувати творців змін у всьому світі, які допомагають будувати наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості, що спираються на права ІВ.

   

  Якщо ви бажаєте долучитися і шукаєте натхнення, перегляньте запропоновані заходи, ресурси та рекламні матеріали за посиланням.

   

  Для отримання додаткової інформації, зокрема про те, як розробити власну кампанію з відзначення Всесвітнього дня інтелектуальної власності відповідно до ваших цілей з підвищення обізнаності громадськості та досягнення максимального впливу на цільову аудиторію, відвідайте вебсайт ВОІВ.

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №01/2024

   

  • Дистанційний курс: Вступ до Договору про патентну кооперацію

   

  ВОІВ нагадує, що базовий дистанційний курс з Договору про патентну кооперацію (РСТ) DL101PCT містить вступ та загальний огляд системи РСТ і призначений для самостійного вивчення, а також містить контрольні запитання для оцінювання вашого розуміння та прогресу в навчанні. Після успішного завершення всіх модулів курсу можна завантажити сертифікат щодо проходження курсу.

   

  Якщо ви зацікавлені в проходженні безоплатного курсу, який доступний усіма десятьма мовами публікацій РСТ, зауважте, що курс триває з 15 січня по 30 листопада 2024 року. Наразі реєстрація ще відкрита: щоб стати учасником курсу, заходьте на сторінку Академії ВОІВ.

   

  У разі виникнення запитань, їх можна надсилати на адресу: PCT.DistanceLearning@wipo.int

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №01/2024

   

  • Новий інструмент переліків послідовностей у PATENTSCOPE

   

  Переліки послідовностей відповідно до Стандарту ВОІВ ST.26, що містяться в опублікованих заявках РСТ, тепер можна переглядати в інтегрованому в PATENTSCOPE – засобі зчитування переліків послідовностей на вкладці “Перелік послідовностей”. Оригінал переліку послідовностей у форматі XML можна завантажити з вкладки “Документи” в розділі “Опублікована міжнародна заявка”.

   

   

  Міжнародне бюро надає цю послугу для того, щоб запропонувати користувачам PATENTSCOPE більш зручну можливість перегляду переліків послідовностей, представлених у форматі XML, відповідно до стандарту ВОІВ ST.26. Однак варто зазначити, що версії документів у форматі XML слід вважати офіційною публікацією.

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №11/2023

   

  • Національна патентна колекція: Монако

   

  PATENTSCOPE тепер включає національну патентну колекцію Монако, яка налічує понад 250 бібліографічних і повнотекстових документів. З додаванням національної колекції Монако кількість національних/регіональних колекцій, доступних в PATENTSCOPE, зросла до 79.

   

  Колекція доступна за посиланням.

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №11/2023

   

  • Відзначення важливої події: майже 5 мільйонів нових документів непатентної літератури в PATENTSCOPE

   

  Завдяки унікальній співпраці між ВОІВ та видавництвом IEEE (Інститут інженерів з електротехніки та електроніки), відтепер для пошуку в PATENTSCOPE доступна колекція з майже 5 мільйонів документів непатентної літератури (NPL) від IEEE.

   

  IEEE видає майже третину світової технічної літератури з електротехніки, інформатики та електроніки, та щороку публікує понад 200 видань, журналів і збірників. IEEE у співпраці з John Wiley and Sons, Inc. також випускає технічні книги, монографії, довідники та підручники. Журнали IEEE постійно входять до числа найбільш цитованих у галузі електротехніки та електроніки, телекомунікацій та інших технічних галузях.

   

  Про ключові особливості та переваги цієї співпраці можна дізнатися за посиланням.

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №11/2023

   

  • РСТ у засобах масової інформації

   

  Із актуальними статтями про РСТ можна ознайомитися тут.

   

  • Розумна портова технологія Westwell для сталого ланцюга поставок

   

  У нещодавньому інтерв’ю журналу ВОІВ Вінсент Чжан, президент китайської логістичної компанії Westwell, що займається питаннями штучного інтелекту, пояснює, як передові технології компанії сприяють зменшенню забруднення та скороченню відходів у морських портах по всьому світу. Westwell є одним із семи переможців премії WIPO Global Awards 2023.

   

  Westwell є активним користувачем Договору про патентну кооперацію та Мадридської системи міжнародної реєстрації торговельних марок. Пан Чжан коротко описує переваги глобальних послуг ВОІВ у сфері ІВ наступним чином: “Для компаній, які хочуть вийти на міжнародні ринки, міжнародні послуги ВОІВ у сфері ІВ щодо патентів, торговельних марок та промислових зразків є надзвичайно корисними, економічно ефективними і полегшують процес захисту прав ІВ у багатьох країнах”.

   

  Журнал ВОІВ – WIPO Magazine. Bипуск № 3/2023 доступний за посиланням.

   

  Джерело інформації: PCT Newsletter №11/2023

   

  Читайте також:

   

  АІРРІ прийняла 5 резолюцій з інтелектуальної власності: публікуємо неофіційні переклади

   

  Опубліковано нові версії міжнародних класифікацій – МПК та МКТП

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає