Чому для відбудови і подальшого розвитку України потрібен якісно новий підхід у наданні послуг у сфері інтелектуальної власності? Які зміни у законодавстві для цього потрібні? Як культивувати технології в Україні, вирощувати своє покоління винахідників змалечку і заохочувати їх творити тут?
Ці та інші теми обговорювали під час науково-практичного вебінару Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) – “Інноваційний розвиток України через призму діяльності ІР офісу”.
Захід було проведено для представників вишів, наукових установ, винахідників, науковців та інноваторів.
Зокрема говорили про таке:
Розвиток економіки неможливий без якісної сфери інтелектуальної власності, – наголосила начальния Департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда:
“Інтелектуальна власність та інновації є ключовими факторами розвитку економіки різних держав світу. Діяльність ІР офісу спрямована на розвиток інноваційної екосистеми, яка сприяє створенню й впровадженню новаторських ідей та підвищенню економічного розвитку України. ІР офіс, у межах діяльності National IP&Innovations Hub, надає широкий спектр послуг для стимулювання інноваційного середовища в Україні, підтримки ідей та інноваційних проєктів винахідників, інноваторів, авторів, креаторів”.
Ольга Кронда
Винахідникам та інноваторам потрібна підтримка, яку може забезпечити мережа TISC, – підкреслила фахівчиня з інноваційної діяльності відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій ІР офісу Юліана Зух:
“TISC є стратегічною ініціативою, спрямованою на підвищення інноваційного потенціалу України. Представники мережі TISC активно сприяють глобальній співпраці, управлінню інноваційними проєктами, інформаційно-консультаційному партнерству та освітньо-просвітницькій діяльності, надаючи ефективний інструмент для підтримки та розвитку талановитих винахідників, інноваторів, стартаперів в Україні”.
Юліана Зух
Повне відео вебінару доступне за посиланням.
Читайте також:
Lab2Market Veterano: інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім
Коментарів немає