Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Підтримка інновацій – інвестиція у розвиток держави: підсумки вебінару, який провели представники IP офісу
  22 Лютого 2024 Коментарів немає Irena

  Підтримка інновацій – інвестиція у розвиток держави: підсумки вебінару, який провели представники IP офісу

   

  Чому для відбудови і подальшого розвитку України потрібен якісно новий підхід у наданні послуг у сфері інтелектуальної власності? Які зміни у законодавстві для цього потрібні? Як культивувати технології в Україні, вирощувати своє покоління винахідників змалечку і заохочувати їх творити тут?

   

  Ці та інші теми обговорювали під час науково-практичного вебінару Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) – “Інноваційний розвиток України через призму діяльності ІР офісу”.

   

  Захід було проведено для представників вишів, наукових установ, винахідників, науковців та інноваторів.

   

  Зокрема говорили про таке:

   

  • концептуально новий підхід послуг у сфері інтелектуальної власності та інновацій;

   

  • діяльність ІР офісу щодо адаптації українського законодавства у сфері інтелектуальної власності до законодавства ЄС;

   

  • IP політика для закладів вищої освіти та наукових установ;

   

  • можливості National IP&Innovations Hub для розвитку інноваційної інфраструктури та конкурентоспроможності України;

   

  • проєкти та перспективи розвитку регіональних хабів IP&Innovations;

   

  • розбудова та розвиток мережі TISC: як вона змінює підхід до посилення підтримки інтелектуальної власності та інновацій в Україні;

   

  • перспективи розширення переліку установ, на базі яких може бути створено регіональний TISC: бібліотеки, інноваційні парки, торгово-промислові палати тощо.

   

  Розвиток економіки неможливий без якісної сфери інтелектуальної власності, – наголосила начальния Департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда:

   

  Інтелектуальна власність та інновації є ключовими факторами розвитку економіки різних держав світу. Діяльність ІР офісу спрямована на розвиток інноваційної екосистеми, яка сприяє створенню й впровадженню новаторських ідей та підвищенню економічного розвитку України. ІР офіс, у межах діяльності National IP&Innovations Hub, надає широкий спектр послуг для стимулювання інноваційного середовища в Україні, підтримки ідей та інноваційних проєктів винахідників, інноваторів, авторів, креаторів”.

   

  Ольга Кронда

   

  Винахідникам та інноваторам потрібна підтримка, яку може забезпечити мережа TISC, – підкреслила фахівчиня з інноваційної діяльності відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій ІР офісу Юліана Зух: 

   

  TISC є стратегічною ініціативою, спрямованою на підвищення інноваційного потенціалу України. Представники мережі TISC активно сприяють глобальній співпраці, управлінню інноваційними проєктами, інформаційно-консультаційному партнерству та освітньо-просвітницькій діяльності, надаючи ефективний інструмент для підтримки та розвитку талановитих винахідників, інноваторів, стартаперів в Україні”.

   

  Юліана Зух

   

  Повне відео вебінару доступне за посиланням.

   

  Читайте також:

   

  Lab2Market Veterano: інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім

   

  Шлях проєкту “від ідеї до ринку” – які інструменти потрібні: підсумки першого вебінару серії Talking about my idea (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає