Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Пільги і підтримка для винахідників: обговорення Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ
  22 Травня 2023 Коментарів немає Irena

  Пільги і підтримка для винахідників: обговорення Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ

   

  Мінекономіки спільно з ІР офісом провели відкрите обговорення змін до Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. Під час заходу було розглянуто пропозиції, надані Національною асоціацією патентних повірених України та іншими представниками професійної спільноти.

   

  Під час обговорення учасники звернули увагу на те, що проєктом змін пропонується введення нових видів зборів, які передбачені оновленими редакціями спеціальних законів, зміну термінології, зменшення розміру зборів для неприбуткових установ та організацій, які є заявниками чи володільцями патенту на винахід разом з винахідниками.

   

  ІР офіс пропонує істотні пільги для винахідників та неприбуткових установ та організацій, збільшує пільги для бізнесу, який подає заявки на торговельні марки в електронній формі, підтримує пропозиції Національної асоціації патентних повірених України та зменшує розмір збору за перший та другий рік чинності патенту на винахід.

   

  Команди Мінекономіки та IP офісу провели відкрите онлайн-обговорення змін до Порядку сплати зборів.

   

  Такі обговорення дуже важливі для впровадження підзаконних актів, адже необхідно знати думку профільних асоціацій, — наголосив радник директора IP офісу Микола Потоцький:

   

  «Підтримка національної винахідницької активності, а також інноваційного бізнесу є одним із пріоритетів діяльності ІР офісу. ІР офіс пропонує збільшити пільги для винахідників та неприбуткових установ та організації – це має заохотити наукові установи та університетські кола до правової охорони наукових результатів. Також ми збільшуємо пільгу за подання електронних заявок на торговельні марки, що має стимулювати бізнес реєструвати їх комерційні позначення».

   

  Радник директора IP офісу Микола Потоцький.

   

  ІР офіс дотримується принципів прозорості та публічності, тому обговорення підзаконних актів Уряду чи законодавчих ініціатив Парламенту зі стейкхолдерами сфери інтелектуальної власності є визнаним стандартом діяльності.

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає