Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Для українських користувачів продовжено безкоштовний доступ до сервісу ASPI до кінця 2024 року
  19 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Для українських користувачів продовжено безкоштовний доступ до сервісу ASPI до кінця 2024 року

   

  Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) та міжнародна ІР спільнота продовжують підтримувати Україну.

   

  З метою розширення можливостей доступу до сучасних інструментів та послуг з пошуку й аналізу патентних даних, ВОІВ продовжила до 31 грудня 2024 року безкоштовний доступ до сервісів програм ASPI – Access to Specialized Patent Information (“Доступ до спеціалізованої патентної інформації”) українським неприбутковим академічним, науково-дослідним установам, університетам, державним дослідницьким центрам та ІР офісу.

   

  Для участі установи в програмі ASРI необхідно:

   

  • заповнити реєстраційну форму онлайн, яка міститься за посиланням: Request an ASPI account;
  • підписати Institution User License, яку у відповідь надсилає ВОІВ (для цього призначається відповідальна контактна особа установи, або директор та головний бібліотекар).

   

  В межах посилення співпраці з ВОІВ та підтримки України програма ASPI надає доступ до двох сервісів провайдерів – по одному обліковому запису на кожен продукт. Серед них:

   

  • Clarivate Analytics,
  • Questel,
  • LexisNexis,
  • Minesoft,
  • Thomson Reuters та ін.

   

  Таким чином представники сектору освіти та науки мають можливість розширити можливості безкоштовного доступу до послуг з пошуку й аналізу патентної інформації для стимулювання інноваційної діяльності та перетворення інтелектуальної власності на один із основних елементів економічного зростання.

   

  Довідково:

   

  ASPI було започатковано у 2010 році Всесвітньою організацією інтелектуальної власності на умовах державно-приватного партнерства за співпраці з її партнерами – провідними постачальниками патентної інформації (об’єднує провайдерів).

   

  Ініціатива ґрунтується на публічно-приватному партнерстві, яке координує ВОІВ у співпраці з провідними постачальниками патентної інформації.

   

  ASPI покликана: посилити спроможність країн, що розвиваються, брати участь у глобальній економіці знань; активізувати застосування інноваційного потенціалу ІР стейкхолдерів шляхом використання інформації, що міститься в патентних документах та непатентній літературі для розробки нових рішень технічних проблем.

   

  Читайте також:

   

  Відновлення процесу державної реєстрації авторського права і договорів: ІР офіс за три тижні розглянув майже тисячу заявок

   

  Оголошуємо про приймання пропозицій щодо кандидатур до складу наглядової ради УКРНОІВІ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає