Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Як розвивати винахідництво та підвищувати науковий потенціал університетів, – Ганна Толстанова у проєкті “Просто про IP та інновації” (відео)
  20 Жовтня 2023 Коментарів немає Irena

  Як розвивати винахідництво та підвищувати науковий потенціал університетів, – Ганна Толстанова у проєкті “Просто про IP та інновації” (відео)

   

  Чому для студентів важливо вивчати основи інноваційної діяльності та як зацікавити бізнес – розповідає проректорка з наукової роботи КНУ.

   

  Класичні університети та фундаментальні знання, які вони дають, є основою для народження інновацій. Про роль університетів у розвитку винахідництва серед молоді розповіла докторка біологічних наук, проректорка з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ганна Толстанова у 4-му випуску ютуб-проєкту “Просто про IP та інновації”.

   

  “Ми маємо всім студентам, незалежно від спрямування та галузі знань, розповідати, як стати підприємцем. Адже підприємець – це саме той, хто може отримані в науковій лабораторії знання перетворити на новий проєкт, технологію чи стартап”, – акцентувала під час розмови Ганна Толстанова.

   

  Стимулювання винахідництва серед студентів і покращення взаємодії університетів та бізнесу стали ключовими темами бесіди.

   

  Зокрема, говорили про:

   

  • вивчення основ інноваційної діяльності в університетах;
  • про відповідь університетів на запити ринку праці;
  • про інноваційні центри при університетах;
  • про те, як потрібно діяти, аби бізнес підтримав науковий стартап.

   

  Переглянути повний випуск можна тут:

   

   

  Читайте (і дивіться) також:

   

  Про нові сервіси і принципи роботи IP офісу: Олена Орлюк в проєкті «Просто про IP та інновації»

   

  Про плагіат та покарання за «піратство»: Владислав Білоцький в проєкті «Просто про IP та інновації» (відео)

   

  Про зміни в українські IP-сфері після початку повномасштабної війни: Микола Потоцький в проєкті “Просто про IP та інновації”

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає