Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Talking about my idea: що треба знати про можливості для інноваторів у програмі “Горизонт Європа” (відео)
  05 Березня 2024 Коментарів немає Irena

  Talking about my idea: що треба знати про можливості для інноваторів у програмі “Горизонт Європа” (відео)

   

  Відбувся другий вебінар у межах роботи National IP&Innovations Hub і TISC в Україні. 

   

  Учасники другого вебінару проєкту Talking about my idea дізналися про можливості співпраці в сфері досліджень та інновацій, що відкриваються через участь України в програмі “Горизонт Європа”. А також про перспективи створення стійких зв’язків між науковими спільнотами України та ЄС.

   

  Ігор Таранов, кандидат економічних наук, доцент, керівник “Офісу Горизонт Європа в Україні” НФДУ, та Юлія Ремінська, докторка філософії у галузі права, головна спеціалістка “Офісу Горизонт Європа в Україні” НФДУ, презентували тему “Можливості для українських учасників та особливості створення консорціумів у Рамковій програмі “Горизонт Європа” за напрямом “Дослідницькі інфраструктури”.

   

  Спікери розкрили тематику про широкі можливості для наукових досліджень та інновацій, що сприяє зміцненню зв’язків між українським і європейським науковими спільнотами. Детально розглянули:

   

  • можливості Рамкової програми “Горизонт Європа” для вітчизняних дослідників та інноваторів;
  • особливості формування консорціумів у РП “Горизонт Європа” за напрямом “Дослідницькі інфраструктури”;
  • грантову підтримку від Національного фонду досліджень України;
  • можливості РП “Горизонт Європа” для різних сфер;
  • особливості формування консорціумів в рамках програми “Горизонт Європа”.

   

  Дивіться запис вебінару на нашій ютуб-сторінці:

   

   

  Нагадуємо, що працівників IP офісу обрано до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання РП “Горизонт Європа” за напрямами “Європейська дослідницька рада” та “Дослідницькі інфраструктури”.

   

  “Програма “Горизонт Європа” є транснаціональною рамковою програмою, спрямованою на наукові дослідження та інновації. Вона включає в себе науково-дослідні ініціативи ЄС, механізми прийняття рішень, такі як Європейська інноваційна рада, дослідницькі місії та партнерські проєкти, спрямовані на поліпшення наукового ландшафту. Програма розроблена на період 2021-2027 років з метою вирішення глобальних проблем та сприяння промисловій модернізації шляхом координації наукових та інноваційних зусиль”, – зазначив Ігор Таранов.

   

  “Ключовою складовою ефективного формування консорціумів в рамках програми “Горизонт Європа” є стратегічне визначення спільних цілей та оптимального розподілу наукових, технічних та фінансових ресурсів серед учасників. Взаємодія в межах консорціуму сприяє синергії компетенцій, максимізації інноваційного потенціалу та ефективному вирішенню складних завдань досліджень, що передбачені програмою”, – підкреслила Юлія Ремінська.

   

  Також спікери зазначили важливість ролі IP офісу, який допомагає визначити та охороняти права на об’єкти інтелектуальної власності, створені в результаті реалізації проєкту “Горизонт Європа”.

   

  Довідково

   

  Talking about my idea – проєкт, який реалізується у межах роботи National IP&Innovations Hub та TISC в Україні. Це серія вебінарів, де розглядають найактуальніші та складні питання, практичні кейси від провідних національних та зарубіжних фахівців у сфері інтелектуальної власності та інновацій, які діляться своїм досвідом та знаннями.

   

  Читайте також:

   

  Шлях проєкту “від ідеї до ринку” – які інструменти потрібні: підсумки першого вебінару серії Talking about my idea (відео)

   

  ІР офіс вітає початок роботи “Офісу Горизонт Європа в Україні”

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає