Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація винаходів та розвиток інноваційної екосистеми: відбувся Форум інноваційних рішень
  25 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація винаходів та розвиток інноваційної екосистеми: відбувся Форум інноваційних рішень

   

  Як найвдаліше презентувати інноваційні рішення інвесторам, які інструменти допоможуть креаторам комерціалізувати їхні винаходи та як розвивати інноваційну екосистему? Про це говорили учасники Форуму інноваційних рішень, що проходив у Національному авіаційному університеті (НАУ) і до якого долучились представники ІР офісу.

   

  Зокрема начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів IP офісу Анастасія Ярмолюк наголосила на тому, що комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності є потужним інструментом сприяння економічному та культурному розвитку України:

   

  Щоб підвищити ефективність інноваційних процесів, необхідно забезпечити подальшу розбудову інститутів трансферу технологій і мережевих структур, сприяти розвитку інноваційного підприємництва, технопарків і технополісів, бізнес-інкубаторів, кластерів. Підтримка та стимулювання таких інституцій сприятиме врегулюванню взаємовідносин між освітою, наукою та виробництвом, забезпечуватиме збільшення обсягів комерціалізації технологій і випуск оновленої продукції”.

   

   

  Також Анастасія Ярмолюк відзначила співпрацю IP офісу, зокрема і в межах міжнародного проєкту WIPO TISC та функціонування Центру інновацій та компетенцій Кібер Дія з Національним авіаційним університетом.

   

  Об’єднуючи сили IP офісу та цього закладу вищої освіти зі значним науковим потенціалом, ми сприятимемо формуванню умов для ефективної реалізації інноваційних рішень, створенню нових інноваційних продуктів і розвитку стартапів. Зокрема, Головний офіс TISC IP офісу готовий бути надійним провідником у процесі впровадження інноваційних продуктів, який допомагає отримати шанс на розвиток та вдосконалення. Ця синергія також дозволить збільшити обсяги комерціалізації технологій та випуску інноваційної продукції”, – зазначила представниця ІР офісу.

   

  На полях Форуму відбулась пітчинг-сесія інноваційних рішень, яка стала платформою обміну досвідом з колегами щодо новітніх технологічних рішень, знайомств та спілкування з однодумцями.

   

   

   

  Читайте також:

   

  Бізнес-інкубація і технології: ІР офіс презентує концепцію Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій – IP&I Hub

   

  Про нові сервіси і принципи роботи IP офісу: Олена Орлюк в проєкті «Просто про IP та інновації»

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає