Як реєстрація торговельних марок чи передача прав на них може бути прямим чи опосередкованим фінансуванням агресії проти України та що вже робить ІР офіс у напрямку роботи з підсанкційними нематеріальними активами?
Про це розповіли представники IP офісу на конференції «PrivateLabel-2023: Нові вектори у розвитку ВТМ – український та зарубіжний досвід».
Зокрема, радник директора ІР офісу Микола Потоцький наголосив, чому важливо не вести діяльності з підсанкційними особами або представниками рф:
«ІР офіс активно займається питаннями, що пов’язані з викликами воєнного часу. Ми не вчиняємо жодних дій з об’єктами, які належать особам, пов’язаним із державою-агресором, та об’єктами, що належать підсанкційним особам. Ми розуміємо, що реєстрація таких торговельних марок, передача прав на такі ТМ може бути прямим чи опосередкованим фінансуванням осіб, що пов’язані з країною-агресором».
Зі свого боку Ольга Кронда з Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу розповіла про можливості для бізнесу, які надає реєстрація торговельної марки:
«Торговельна марка — ефективний інструмент для розвитку та захисту бізнесу. Право інтелектуальної власності надає широкі можливості для бізнесу, адже воно представляє собою важливий нематеріальний актив, який надає можливість захистити і використовувати творчий потенціал та інновації, що лежать в основі будь-якого підприємства».
Довідково:
Конференція PrivateLabel — це щорічна міжнародна практична зустріч. Вона спрямована на сприяння співпраці між відділами ВТМ роздрібних мереж і постачальниками, а також визначення стратегій та тактик успішного розвитку бізнесу. Цьогорічна конференція відбулась 8 вересня 2023 року і є пʼятнадцятою за рахунком.
Читайте також:
Дізнайтеся, що найкоштовніше в ювелірній продукції: золото, дизайн чи технології виробництва
Коментарів немає