Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Торговельні марки і виклики воєнного стану: команда ІP офісу взяла участь у конференції PrivateLabel-2023
  12 Вересня 2023 Коментарів немає Alex

  Торговельні марки і виклики воєнного стану: команда ІP офісу взяла участь у конференції PrivateLabel-2023

   

  Як реєстрація торговельних марок чи передача прав на них може бути прямим чи опосередкованим фінансуванням агресії проти України та що вже робить ІР офіс у напрямку роботи з підсанкційними нематеріальними активами?

   

  Про це розповіли представники IP офісу на конференції «PrivateLabel-2023: Нові вектори у розвитку ВТМ – український та зарубіжний досвід».

   

  Зокрема, радник директора ІР офісу Микола Потоцький наголосив, чому важливо не вести діяльності з підсанкційними особами або представниками рф:

   

  «ІР офіс активно займається питаннями, що пов’язані з викликами воєнного часу. Ми не вчиняємо жодних дій з об’єктами, які належать особам, пов’язаним із державою-агресором, та об’єктами, що належать підсанкційним особам. Ми розуміємо, що реєстрація таких торговельних марок, передача прав на такі ТМ може бути прямим чи опосередкованим фінансуванням осіб, що пов’язані з країною-агресором».

   

  Зі свого боку Ольга Кронда з Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу розповіла про можливості для бізнесу, які надає реєстрація торговельної марки:

   

  «Торговельна марка — ефективний інструмент для розвитку та захисту бізнесу. Право інтелектуальної власності надає широкі можливості для бізнесу, адже воно представляє собою важливий нематеріальний актив, який надає можливість захистити і використовувати творчий потенціал та інновації, що лежать в основі будь-якого підприємства».

   

  Ольга Кронда

   

  Довідково:

   

  Конференція PrivateLabel — це щорічна міжнародна практична зустріч. Вона спрямована на сприяння співпраці між відділами ВТМ роздрібних мереж і постачальниками, а також визначення стратегій та тактик успішного розвитку бізнесу. Цьогорічна конференція відбулась 8 вересня 2023 року і є пʼятнадцятою за рахунком.

   

  Читайте також:

   

  Гайд по European Inventor Award: запрошуємо до участі в одній із найпрестижніших інноваційних премій Європи

   

  Дізнайтеся, що найкоштовніше в ювелірній продукції: золото, дизайн чи технології виробництва

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає