Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Креатив змінює світ: відбувся тренінг IP Academy для дітей в НЕНЦ
  17 Червня 2024 Коментарів немає Irena

  Креатив змінює світ: відбувся тренінг IP Academy для дітей в НЕНЦ

   

  Дитячі екоініціативи, які змінюють світ, та роль в них інтелектуальної власності. Ці та інші теми були у фокусі під час тренінгу, який організувала IP Academy спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ).

   

  Захід провели в межах Всеукраїнської просвітницької кампанії “Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ”.

   

  Під час тренінгу діти дізнались, що таке інтелектуальна власність, як захисти і розвивати свої ідеї. Зокрема, як створення власної назви, торговельної марки чи персонажу може бути початком успішного екобізнесу чи корисної справи. Також юні слухачі ознайомились з різноманітними екологічними ініціативами, які вже втілені в життя їхніми однолітками з усього світу.

   

  Крім того, команда ІР офісу передала декілька комплектів унікальної серії коміксів про інтелектуальну власність – Метаверс Мандрівники. Ці видання допоможуть дітям розвивати й цінувати свої здібності та ідеї.

   

   

  Довідково:

   

  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України є провідною установою, що надає якісну позашкільну еколого-натуралістичну освіту учнівській молоді.

   

  НЕНЦ координує роботу 97 профільних позашкільних навчальних закладів (станцій юних натуралістів, еколого-натуралістичних центрів), 5 філій, 3 дитячих ботанічних садів, а також роботу профільних відділень палаців та будинків творчості дітей та юнацтва.

   

  Читайте також:

   

  Супергерої, які рятують планету: IP Academy провела урок для дітей в унікальній школі на базі лікарні Охматдит

   

  Інтернет-піратство – що це таке і як з ним боротися? Цікаво про IP в картках

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає