Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Супергерої, які рятують планету: IP Academy провела урок для дітей в унікальній школі на базі лікарні Охматдит
  13 Червня 2024 Коментарів немає Irena

  Супергерої, які рятують планету: IP Academy провела урок для дітей в унікальній школі на базі лікарні Охматдит

   

  Як інтелектуальна власність може привернути увагу до проблем довкілля і що може зробити кожен для того, щоб наша планета стала чистішою?

   

  Ці та інші теми обговорили під час уроку “Еко-супергерой: врятуй планету”, який організувала IP Academy для дітей, що навчаються у Школі Супергероїв на базі лікарні НДСЛ Охматдит. Захід провели в межах Всеукраїнської просвітницької кампанії “Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ”.

   

   

  Під час уроку кожен маленький учень зміг створити свого супергероя з унікальною суперсилою. Діти обговорили і дізнались, як завдяки креативним ідеям та творчості можна змінити світ, взяти на себе відповідальність за довкілля та стати справжніми екогероями.

   

  Крім того, команда ІР офісу передала в бібліотеку Школи Супергероїв декілька комплектів унікальної серії коміксів про інтелектуальну власність – “Метаверс Мандрівники”. Ці оригінальні твори допоможуть дітям розвивати й цінувати свої здібності та ідеї.

   

   

  Довідково:

   

  Державна установа Школа Супергероїв – місце, де діти отримують навчання у лікарнях, а уроки – це не лише знання, а й можливість відчути радість та відкрити для себе щось нове. Мета ініціативи – допомогти дітям насолоджуватися дитинством, попри важкі діагнози та хоча б на 45 хвилин уроку відчути, що все можливо.

   

  Читайте також:

   

  Як ідеї змінюють світ: урок IP Academy в межах IP Week про творчі екоініціативи

   

  Діти в цифровому світі: підсумки серії онлайн-занять від IP Academy

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає