Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Творчість заради Перемоги: вийшов фінальний випуск унікального проєкту про дітей і війну
  28 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Творчість заради Перемоги: вийшов фінальний випуск унікального проєкту про дітей і війну

   

  IP офіс представляє каталог літературних творів-свідчень дітей про війну в Україні.

   

  Департамент “Академія інтелектуальної власності” IP офісу презентував каталог “Літературні хроніки війни: історії, закарбовані у творах” – 3-й випуск у межах проєкту “Творчість заради Перемоги”.

   

  “Це проєкт, що відкриває серце до глибоких емоцій та переживань дітей, які зіштовхнулись із викликами війни. Кожен представлений твір у каталозі – відображення внутрішнього світу дітей, наповнене їхніми почуттями. Ці історії не лише дають відчути незламність дитячої душі, але й показують невичерпну силу дитячої творчості та сили в умовах воєнної реальності. Твори у каталозі не потребують пояснень чи коментарів, авторське право у цьому контексті виступає як потужний інструмент у боротьбі з ворогом”, – підкреслила начальниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу Ольга Кулініч.

   

  Каталог літературних творів-свідчень про відображення внутрішнього світу дитини, кордони якого порушила війна, надасть можливість всім охочим розширити своє бачення та розуміння щодо реалій війни очима дітей; їхніх особистих переживань, очікувань та надій, виражених через творчість.

   

  Батьки, педагоги, психологи, літературознавці і всі, кому цікавий вплив воєнних подій на психіку дітей, знайдуть у відповідних творах розкриття глибин дитячого світу.

   

  У каталозі зібрані твори дітей-авторів зі всієї України, а також представлені проєкти організацій, благодійних фондів та видавництв:

   

   

  Повний каталог “Літературні хроніки війни: історії, закарбовані у творах” (випуск №3 проєкту “Творчість заради Перемоги”) – дивіться тут.

   

   

  Випуск №2:

   

   

  Випуск №1:

   

   

  Читайте також:

   

  Які права та обов’язки мають юні креатори: підсумки нової правопросвітницької зустрічі з дітьми

   

  Розвиток креативності у дітей: підсумок просвітницьких зустрічей та майстер-класів з інтелектуальної власності

   

  Права дитини на власні шедеври: правопросвітницькі зустрічі з маленькими творцями

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає