Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Українці проти контрафакту: спецмайданчик для фахового спілкування і захисту ІВ
  02 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Українці проти контрафакту: спецмайданчик для фахового спілкування і захисту ІВ

   

  Виробництво і розповсюдження контрафактної продукції несе загрозу для розвитку України. Саме тому нашій державі необхідний свій майданчик, створений за аналогією Європейської обсерваторії з питань порушення прав інтелектуальної власності. Такий осередок має об’єднати широке коло зацікавлених сторін з їх досвідом, технічними навичками і знаннями захисту прав інтелектуальної власності для розробки і вдосконалення системи охорони об’єктів прав ІВ.

   

  Першим кроком для створення такого осередку буде захід «Українці проти контрафакту». Його організовують ІР офіс спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) до Всесвітнього дня боротьби з підробками.

   

  Захід відбудеться 5 червня 2023 року з 11:00 до 14:15 в онлайн-форматі.

   

  Програма заходу доступна за посиланням.

   

  Реєстраціяза посиланням.

   

  Спікерами виступатимуть представники державних органів, громадських організацій, зокрема міжнародних, та фахової спільноти.

   

  Український спецмайданчик має стати головним джерелом:

  • інформації, яка дозволить державним органам формувати ефективну політику захисту прав ІВ та підтримувати інновації та креативність;
  • аналітичних даних, інструментів та спеціалізованих інформаційних баз даних для підтримки боротьби з порушенням прав ІВ;
  • знань та навчальних програм для системи охорони та захисту ІВ, правоохоронних органів, компаній та практиків у сфері ІВ;
  • підтримки та розвитку ініціатив, направлених на допомогу новаторам, творцям і підприємствам (особливо МСП) для охорони та захисту їхніх прав ІВ й організації всеукраїнських кампаній щодо підвищення обізнаності про цінність об’єктів прав ІВ та негативних наслідків порушення прав на них.

   

  Завдання та діяльність цього осередку не мають поширюватися на участь в окремих операціях або розслідуваннях, що проводяться компетентними органами.

   

  Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до обговорення, як боротьби з контрафактом в цілому, так і створення такого осередку.

   

  Долучайтесь 5 червня 2023 року до нашого онлайн-заходу «Українці проти контрафакту» і висловлюйте свою думку, бачення вирішення проблеми виробництва та розповсюдження контрафактних товарів. Це важливо і для розвитку системи охорони та захисту прав ІВ, і для держави в цілому.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає