Конкурс Young Inventors Prize від Європейського патентного відомства відзначає інноваторів, що сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН.
Європейське патентне відомство (EPO) оголосило про початок прийому заявок на новий сезон Премії молодих вчених. Ця нагорода існує з 2021-го року, щоб надихнути наступне покоління винахідників. Премія призначена для інноваторів віком до 30 років з усього світу. Вона відзначає ініціативи, які використовують технології для сприяння досягненню Цілей сталого розвитку ООН.
За результатом розгляду заявок незалежним журі будуть обрані 10 “Творців майбутнього”, а серед них – володарі спеціальних нагород:
За декілька тижнів до церемонії нагородження EPO опублікує імена цих інноваторів на своєму сайті та запросить публіку проголосувати за свого фаворита у номінації “Народний вибір”.
Стати учасником Премії молодих винахідників можуть окремі особи чи групи осіб з усього світу, вік яких не перевищуватиме 30 років на момент церемонії нагородження.
Ініціативи, які представляють заявники, мають чітко продемонструвати, як саме вони збираються розв’язати певну проблему в рамках Цілей сталого розвитку ООН, використовуючи при цьому рішення з будь-якої галузі технологій.
Кожна заявка має супроводжуватися підтверджуючою інформацією. Це можуть бути, наприклад, патенти на винахід чи корисну модель, опубліковані наукові праці, бізнес-плани, відео, статті, блоги тощо.
При цьому різні супровідні документи будуть по-різному оцінюватися журі. Адже якщо патент є чітким свідченням оригінальності та потенційного технологічного впливу, то ідеї, які розкриті в блозі, не обов’язково є такими.
Перш ніж подати заявку на участь, уважно ознайомтеся з повним переліком правил та критеріїв прийнятності.
Щоб взяти участь у конкурсі, до 27 вересня подайте свою заявку за посиланням.
Детальніше про процедуру подачі заявки та відбору можна прочитати у списку Найпоширеніших запитань.
Також з будь-якими питаннями щодо Премії молодих винахідників 2025 можна звернутися електронним листом на адресу european-inventor@epo.org.
Читайте також:
Сталий розвиток, інтелектуальна власність та “зелене” майбутнє: IP Week 2024 (відео)
Коментарів немає