Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Як створити успішний власний бренд: тривають зустрічі в рамках проєкту IP Connecting Students
  13 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Як створити успішний власний бренд: тривають зустрічі в рамках проєкту IP Connecting Students

   

  Стратегія побудови власного бренду, його успішна комерціалізація і роль IP. Про це представники IP офісу спілкувалися на зустрічі зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування України.

   

  На заході «Я-бренд, або Як заробити на власній особистості», який пройшов в рамках проєкту IP Connecting Students, обговорили:

  • атрибути особистості – голос, ім’я та зображення, а також специфіку їх комерціалізації;
  • креативність у формуванні та просуванні особистого бренду;
  • правові режими охорони складових компонентів особистого бренду людини.

   

   

  Спікери заходу:

  • начальниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Ольга Кулініч,
  • професіонал з інтелектуальної власності відділу навчально-методичної та інформаційно-аналітичної роботи Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Дарʼя Коваль.

   

  Вони окреслили основні складові ефективної стратегії побудови власного бренду, обговорили алгоритм його вдалої комерціалізації.

   

  В процесі дискусії спільно з учасниками було визначено критерії правомірності використання зображення знаменитостей та проаналізовано гучні скандали, що виникали між брендами та відомими особами, а також судову практику з їх вирішення.

   

  “В умовах, які диктує розвиток сучасного світу, правова обізнаність щодо охорони особистого бренду й атрибутів індивідуалізації особистості є не тільки важливим елементом побудови стратегії власного бренду з подальшою можливістю його успішної комерціалізації, а й невід’ємною складовою формування прогресивного правового суспільства”, – наголосила Ольга Кулініч.

   

   

  Для проведення заходу з актуальною темою, пов’язаною з підвищенням обізнаності в IP сфері, залишайте запит за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає