Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Промоція альтернативного вирішення спорів: новий рівень співпраці IP офісу та Української академії медіації
  12 Січня 2024 Коментарів немає Irena

  Промоція альтернативного вирішення спорів: новий рівень співпраці IP офісу та Української академії медіації

   

  Нові тренінгові програми та заходи з поширення медіації, а також спільні просвітницькі проєкти для сфери інтелектуальної власності. Ці заходи передбачає поглиблена співпраця між ІР офісом та Українською академією медіації (УАМ).

   

  Одним з напрямів своєї діяльності ІР офіс визначив впровадження механізмів медіації. Адже вони можуть спростити чимало аспектів діяльності як для бізнесу, так і для суспільства. Бо завдяки медіації всі сторони заощаджують час і кошти, не доводячи справу до судового розгляду. Для цього на базі Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій вже функціонує Центр медіації та посередництва.

   

  У цьому контексті плани ІР офісу гармонізувалися з ініціативами Української академії медіації. Перш за все мова йде про популяризацію та активне впровадження в Україні альтернативних способів вирішення спорів.

   

  Вже цього року українська IP спільнота отримає багато корисного від співпраці IP офісу та УАМ:

   

  • заходи з популяризації медіації для сфери інтелектуальної власності;
  • кампанії у медіа та виступи про важливість медіації;
  • проведення тренінгів, майстер-класів, конференцій та інших заходів, присвячених ІР медіації як альтернативному способу вирішення спорів;
  • інші спільні проєкти.

   

  Все це відображено у меморандумі про співпрацю, який підписали очільниця ІР офісу Олена Орлюк та президент УАМ Луїза Романадзе.

   

  Відповідно до Положення про Реєстр медіаторів, Центр медіації та посередництва IP офісу продовжує роботу щодо формування Реєстру медіаторів, які залучаються до вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності.

   

  Читайте також:

   

  Запровадження ІP медіації в Україні: відбулося перше засідання Дискусійного клубу Центру медіації та посередництва IP офісу

   

  ІР офісом затверджені документи з медіації

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає