Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP офіс та Український альянс по боротьбі з підробками та піратством підписали Меморандум про співпрацю
  16 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  IP офіс та Український альянс по боротьбі з підробками та піратством підписали Меморандум про співпрацю

   

  Меморандум між Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій та об’єднанням підприємств “Український альянс по боротьбі з підробками та піратством” (UACCP) передбачає співробітництво щодо розвитку системи захисту прав інтелектуальної власності, підвищення обізнаності суспільства та вдосконалення законодавства у цій галузі.

   

  Зокрема, сторони домовилися про організацію та проведення спільних заходів, таких як навчальні семінари та освітньо-просвітницькі програми, а також створення “Музею підробок УАПП” для підвищення усвідомлення громадськості щодо проблеми підробок.

   

  Підпис під документом поставили відповідно очільниця IP офісу Олена Орлюк та президент UAACP Антоніна Пахаренко-Андерсон.

   

   

  Як зазначила Олена Орлюк, UAACP має велику кількість напрацьованих практичних матеріалів у сфері боротьби з підробками та піратством і продовжить надалі професійно опікуватися цим, долучившись до пулу тих інституцій в Україні, які на різних рівнях займаються вивченням, дослідженням цього питання й боротьбою з порушенням прав інтелектуальної власності. Зокрема, ставши партнером новоствореного на базі ІР офісу Центру спостереження IPR:

   

  “Ми підписуємо цей Меморандум у рамках здійснення заходів, спрямованих на посилення боротьби IP офісу з порушеннями прав інтелектуальної власності в Україні. Це напрям, яким “Український альянс” опікується давно та успішно. Боротьба з такими порушеннями є питанням не лише іміджу держави, а й безпеки громадян, в тому числі безпеки здоров’я, безпеки навколишнього середовища, чому часто шкодить контрафактна продукція. Окрім того, це питання інвестиційної привабливості України як держави, що зацікавлена у правовій охороні інтелектуальної власності та підвищенні ефективності захисту прав інтелектуальної власності. А також просування по євроінтеграційному вектору та виконання зобов’язань перед ЄС”.

   

  За словами Антоніни Пахаренко-Андерсон, підписання Меморандуму є надзвичайно важливим елементом боротьби із виробництвом та розповсюдженням контрафактної та піратської продукції:

   

  «Підписання Меморандуму про співпрацю з ІР офісом – це потужний крок у подальшому розвитку освітньо-просвітницького руху в нашій державі, направленого на виховання поваги до прав інтелектуальної власності в українському суспільстві та в бізнес-середовищі, усвідомлення важливості охорони та захисту об’єктів інтелектуальної власності для розвитку економіки, консолідації зусиль державних органів та усього суспільства в боротьбі із виробництвом та розповсюдженням контрафактної та піратської продукції», – зазначила Антоніна Пахаренко-Андерсон.

   

  Меморандум укладено на один рік із можливістю автоматичної пролонгації.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає