Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Дискусійна панель TISC Impact: досвід, виклики та перспективи
    15 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

    Дискусійна панель TISC Impact: досвід, виклики та перспективи

     

    Учасники заходу IP&I for Science and Business обговорили актуальні потреби для ефективного розвитку мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні.

     

    Захід IP офісу IP&I for Science and Business завершила дискусійна панель щодо розвитку та функціонування мережі TISC – “TISC Impact: досвід, виклики та перспективи”. Вона стала платформою для обговорення з учасниками мережі Центрів підтримки технологій та інновацій їхнього досвіду та потреб для ефективного розвитку та функціонування TISCs.

     

    Змодерували дискусію:

     

    • Анастасія Ярмолюк – начальниця відділу розвитку мережі Центрів підтримки технологій та інновацій департаменту розвитку інновацій IP офісу;
    • Юліана Зух – професіонал з інноваційної діяльності відділу розвитку мережі Центрів підтримки технологій та інновацій департаменту розвитку інновацій.

     

    Юліана Зух

     

    Учасниками дискусійної панелі стали:

     

    • Богдан Аврамчук — заступник директора з науково-експертної діяльності УкрІНТЕІ;
    • Тетяна Булана — доцент кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії НТУ “Дніпровська політехніка”, учасниця грантового проєкту EIT HEI Initiative 2023;
    • Володимир Василевський — голова ГО “Інститут сталого регіонального розвитку”, керівник “Інвестиційного офісу Тернопільської області”;
    • Інна Гончарук — проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ).

     

     

    Представники мережі TISC розповіли про свої досягнення, стратегії розвитку, поділилися інсайтами та викликами на шляху становлення та функціонування регіональних TISCs.

     

    Учасники дискусії погодилися, що мережа Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні служить платформою для об’єднання знань, талантів та є простором для розкриття творчого та дослідницького потенціалу винахідників, інноваторів, творців, креаторів.

     

    Діяльність Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні відіграє роль каталізатора, що сприяє об’єднанню кращих технологічних рішень та інтелектуальних досягнень.

     

    “Мережа TISC виступає середовищем для взаємодії між наукою, бізнесом та освітою, визначаючи шлях до ефективного інноваційного розвитку. Ми прикладемо всіх зусиль для створення міцного зв’язку між регіональними TISCs та Головним офісом TISC IP офісу, ВОІВ та осередками TISC різних країн світу, завдяки вашій взаємопідтримці. Тому ми сподіваємося на плідну співпрацю”, – зазначила Анастасія Ярмолюк.

     

    Анастасія Ярмолюк

     

    Відео трансляції заходу дивіться на ютуб-каналі IP офісу:

     

     

    Читайте також:

     

    Названо переможців Lab2Market UA: які новітні розробки представили команди інноваційного проєкту IP офісу

     

    Маємо посилювати спроможності держави у підтримці інноваторів, науковців, винахідників, креаторів, — Олена Орлюк на IP&I for Science and Business

     

    “Потрібно повернути культ успішного науковця” – синергію науки та бізнесу обговорили на IP&I for Science and Business

     

    IP&I for Science and Business: ВОІВ продовжить підтримку TISC в Україні

     

    Інтелектуальна власність та інновації для науки та бізнесу: стартував IP&I for Science and Business (дивіться наживо)

     

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає