Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Основи інтелектуальної власності для дітей: IP офіс провів майстер-клас у Школі Супергероїв
  26 Червня 2024 Коментарів немає Irena

  Основи інтелектуальної власності для дітей: IP офіс провів майстер-клас у Школі Супергероїв

   

  Пацієнти Охматдиту розвивали креативність, створюючи колективного персонажа для мобільного застосунку.

   

  Команда Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу вчергове відвідала Школу Супергероїв, щоб провести разом із маленькими пацієнтами Охматдиту майстер-клас з основ інтелектуальної власності, які дуже легко засвоювати саме через ігровий формат.

   

  Майстер-клас дозволив дітям зануритися у світ творчості та відчути її. В межах заходу діти спільно створювали Супергероя, який бореться з важливими екологічними проблемами та допомагає змінювати цей світ на краще. Наприкінці разом обговорили, які суперсили повинні мати екогерої, і спробували дати головному герою ім’я. Саме на цьому етапі виникли найбільші труднощі, оскільки співавтори не змогли дійти згоди щодо імені персонажу мобільного застосунку.

   

   

  Однак саме завдяки спільним творчим зусиллям герой був наділений його співавторами найрізноманітнішими суперсилами: він може надати пораду щодо сортування сміття, підказати місця для утилізації, а також пропонує мобільну мапу з фандоматами, які взамін на використані пляшки пригостять безхатніх тварин кормом.

   

  Організатори акцентували, що під час спільної творчої роботи між авторами іноді можуть виникати відмінні творчі ідеї та рішення, але важливо знаходити порозуміння і об’єднувати свої суперсили задля досягнення оригінального результату.

   

   

  “У сучасному світі, наповненому ідеями та творчими рішеннями, дуже важливо, щоб діти розуміли основи інтелектуальної власності. Ці знання допоможуть їм з раннього віку усвідомити цінність ідей, можливість їх монетизації та охорони задля масштабування у світовому просторі. Вивчаючи ці основи, маленькі креатори зможуть відповідально підходити до своїх творчих проєктів, уважно ставитися до досягнень інших та поважати чужу творчість”, – наголосила начальниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” ІР офісу Ольга Кулініч.

   

   

  Довідково

   

  Школа Супергероїв – це державна мережа безкоштовних шкіл у медичних закладах, де навчаються учні, які змушені проходити довготривале лікування в стаціонарі. Для дітей, які борються з хворобами, це більше, ніж навчання, адже втілює дух надії, дає можливість та підтримку, розвиток здібностей та прагнення досягати цілей. Команда IP офісу неодноразово проводила заходи для Супергероїв, оскільки впевнена, що такі креативні заняття допомагають дітям висловлювати свої думки та почуття, розвивають фантазію й уяву, а також реалізують творчий потенціал, підкреслюючи унікальність мислення кожного.

   

  Читайте також:

   

  Школа Супергероїв: за підтримки IP офісу пацієнти Охматдиту взяли участь у майстер-класі швидкого малюнку від творців “Мавка. Лісова пісня”

   

  Супергерої, які рятують планету: IP Academy провела урок для дітей в унікальній школі на базі лікарні Охматдит

   

  Креатив змінює світ: відбувся тренінг IP Academy для дітей в НЕНЦ

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає