Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Нові можливості для винахідників: підписано меморандум між IP офісом та ЧНУ ім. Б. Хмельницького
  05 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Нові можливості для винахідників: підписано меморандум між IP офісом та ЧНУ ім. Б. Хмельницького

   

  Розширення мережі TISC, сприяння розвитку інноваційної екосистеми та нові можливості для креаторів: ІР офіс та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького підписали меморандум про співпрацю.

   

  Документ передбачає:

  • співпрацю в розширенні мережі TISC;
  • сприяння розвитку інноваційної екосистеми;
  • забезпечення ефективної охорони прав інтелектуальної власності;
  • спільні заходи для популяризації знань з права інтелектуальної власності та інноваційної діяльності серед винахідників, авторів, креаторів.

   

  Така співпраця між IP офісом та Черкаським національним університетом відкриває нові горизонти для наукових досліджень, інноваційної діяльності, – наголосила керівниця ІР офісу Олена Орлюк:

   

  Одним із завдань IP офісу на сьогодні є розширення мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) в регіонах, що сприятиме розбудові інноваційної екосистеми. Співпраця з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького дозволить винахідникам та інноваторам отримати доступ до патентних баз даних та інших джерел патентної інформації, що сприятиме трансферу технологій, розробці, правовій охороні об’єктів інтелектуальної власності, стимулюватиме інноваційну діяльність і комерціалізацію ІВ. Подальший розвиток відкритого на базі університету TISC виступатиме каталізатором для інноваційного розвитку в регіоні”.

   

   

  Також представники ІР офісу взяли участь в нетворкінг-сесії “Наука і бізнес”, де обговорили основні проблеми у сфері інтелектуальної власності та інновацій і шляхи їх вирішення.

   

   

   

  Особливою подією стала також Битва студентських стартапів (Student Startup Buttle) серед молодих підприємців та інноваторів, які успішно пройшли навчання у стартап-школі ЧНУ, що була створена в цьому році за підтримки IP офісу. Студенти продемонстрували свої ідеї перед журі, до складу якого увійшли в тому числі представники IP офісу.

   

   

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає