Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Ефективне навчання у сфері інтелектуальної власності: обмін досвідом національних IP академій
  09 Травня 2024 Коментарів немає Irena

  Ефективне навчання у сфері інтелектуальної власності: обмін досвідом національних IP академій

   

  Своїм досвідом проведення цікавих та ефективних освітніх ініціатив у сфері інтелектуальної власності поділилась українська IP Academy під час зустрічі Національних навчальних IP центрів з багатьох країн світу.

   

  Захід ініціювала Академія BOIB 8 травня 2024 року. Мета – комунікація та обмін досвідом Національних навчальних центрів інтелектуальної власності (IP академій) щодо реалізації ефективних просвітницьких заходів.

   

  Академія інтелектуальної власності України презентувала Всеукраїнську просвітницьку кампанію “Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ”.

   

  Матеріали презентації – за посиланнями:

   

   

   

  Наша місія – розширити можливості молоді творити позитивні зміни через творчість, інновації та екологічну свідомість, а також сприяти сталому розвитку та екологічній відповідальності. Для нас важливо надихати молоде покоління на збереження нашої планети, де творчість процвітає в гармонії з екологічно чистим світом”, – зазначила Ольга Кулініч, начальниця департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу.

   

  Ми раді повідомити, що наш шлях до екологічної сталості на цьому не закінчується. Більше того, ми запрошуємо до співпраці інші Національні навчальні центри інтелектуальної власності. Разом ми продовжимо розвивати цю ініціативу, сприяючи формуванню спільноти, яка прагне до позитивних змін та сталого розвитку”, – наголосила Галина Андрущенко, начальниця відділу навчально-методичної та інформаційно-аналітичної роботи департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу.

   

  Ольга Кулініч та Галина Андрущенко

   

  Крім української ІР Академії, у заході виступили представники Національної академії інтелектуальної власності Єгипту (NIPA) та Саудівського відомства інтелектуальної власності (SAIP), які презентували проєкти на тему взаємозв’язку між інтелектуальною власністю та Цілями сталого розвитку.

   

  Читайте також:

   

  IP захищає довкілля: презентуємо інформаційний звіт “Зелені технології, інновації та інтелектуальна власність”

   

  Міжнародна співпраця та обмін досвідом: український IP офіс взяв участь у 5th IP Case Law Conference 2024

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає