Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • У складі українського IP офісу сьогодні працює безпрецедентна кількість науковців, – Олександр Дорошенко під час марафону IP&I
    27 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

    У складі українського IP офісу сьогодні працює безпрецедентна кількість науковців, – Олександр Дорошенко під час марафону IP&I

     

    Структура та кадровий потенціал команди IP офісу є запорукою ефективної взаємодії з науковою спільнотою та вирішення нагальних проблем сфери інновацій. До учасників дводенного марафону IP&I, організованого IP офісом, звернувся директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Олександр Дорошенко.

     

    «У складі українського IP офісу сьогодні працює безпрецедентна кількість науковців, історично найбільша за всі часи існування національної IP-системи. Це дає підстави в найближчій перспективі бачити IP офіс в якості потужного наукового центру. Сподіваюся, що співпраця між нашими установами, яка була запланована з самого початку і здійснюється сьогодні, дасть результати на користь розбудови державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створення ефективної державної політики в інноваційній сфері», – підкреслив Олександр Дорошенко.

     

    Також директор НДІ Інтелектуальної власності НАПрН України звернув увагу на ключові аспекти інноваційного розвитку економіки України:

     

    • формування скоординованої державної політики в сфері інноваційної діяльності,
    • питання розбудови IP сфери,
    • основні засади ефективної взаємодії держави, науки та бізнесу,
    • впровадження інноваційних технічних рішень, які дають миттєвий економічний ефект.

     

    «Основою інноваційної діяльності, звичайно, є інтелектуальна власність. На сьогодні, на моє переконання, а також колег-однодумців, в тому числі з команди IP офісу, в українському законодавстві ще існують прогалини. Зокрема з позицій охорони корисних моделей. Тому одним із основних завдань для IP офісу та профільної спільноти науковців є оптимізація українського законодавства саме в цьому контексті. Це сприятиме як підвищенню винахідницької активності в Україні, так і посиленню позицій на міжнародній арені.

     

    Тільки шляхом стимулювання винахідницької діяльності, турботи держави про винахідника і якість його роботи, можна досягти таких результатів», – підсумував Олександр Дорошенко.

     

    Довідково:

     

    Дводенний марафон IP&I: «Як комерціалізувати інтелектуальну власність», організований IP офісом за підтримки iHUB до Міжнародного дня інтелектуальної власності, проходить 27-28 квітня в офлайн-режимі в Києві. У заході беруть участь представники інноваційного процесу від держави, науки та бізнесу: фахівці IP офісу та профільних міністерств (Мінекономіки, МОН, Міноборони), освітніх та науково-дослідницьких закладів, Українського фонду стартапів, професійних та бізнес-асоціацій тощо.

     

    Читайте також:

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає