Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • “Співпраця та партнерство важливі як ніколи раніше”, – Олена Орлюк під час Міжнародного ІР Конгресу у Польщі
  22 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  “Співпраця та партнерство важливі як ніколи раніше”, – Олена Орлюк під час Міжнародного ІР Конгресу у Польщі

   

  Директорка IP офісу бере участь у Міжнародному конгресі з інтелектуальної власності, організованому Патентним відомством Республіки Польща (UPRP).

   

  21-22 вересня у Варшаві проходить Конгрес на честь 105-річчя Польського патентного відомства.

   

  У заході беруть участь керівники міжнародних та регіональних організацій у сфері охорони інтелектуальної власності, в тому числі:

  • представники Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO),
  • Європейського патентного відомства (EPO),
  • Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO),
  • Вишеградського патентного інституту (VPI).

   

  На глобальних викликах перед IP-сферою, викликах пов’язаних з використанням штучного інтелекту, питаннях комерціалізації прав ІВ та підтримці креаторів у своїх виступах наголошували Дарен Танг – генеральний директор WIPO, Жоао Неграу – новообраний очільник EUIPO та Антоніо Кампінос – очільник EPO.

   

   

  Також на Конгресі присутні керівники та представники національних відомств ІВ, високопоставлені представники польських міністерств, творчих, наукових кіл, винахідників та інших важливих суб’єктів інноваційної екосистеми.

   

  На запрошення польської сторони український IP офіс на заході представляють очільниця IP офісу Олена Орлюк, перший заступник директора Богдан Падучак та заступник директора Владислав Білоцький.

   

  Під час Конгресу Олена Орлюк привітала Польське патентне відомство з історичною датою та зазначила, що завдяки наполегливій праці та зусиллям Польща продемонструвала неабиякі досягнення у сфері інтелектуальної власності та інновацій.

   

  Також пані Олена подякувала Польщі за всю підтримку та допомогу, надану за час повномасштабного вторгнення та акцентувала на необхідності подальшої єдності та злагоди:

   

  “Наша історія спільної роботи показує нам дещо важливе: коли ми працюємо разом, ми можемо робити великі справи. Завдяки нашій спільній роботі ми стали не лише близькими партнерами, але й справжніми друзями. Ми дуже дбаємо про нашу єдність та злагоду. У такий складний час співпраця та партнерство важливі як ніколи раніше. Тож ми також хотіли б подякувати за можливість знову зустрітися з колегами з WIPO, EUIPO, EPO та національних відомств ІВ країн Європи.

   

  Інтелектуальна власність є основою інновацій, економічного зростання та культурного розвитку. Вона захищає важку працю і творчість наших людей та бізнесу. Навіть під час війни, яку ми переживаємо, інтелектуальна діяльність та захист ІВ стає ще більш важливим. Вона допомагає нам переконатися, що інноваційний потенціал нашої нації зберігається і розвивається, навіть перед обличчям найбільших викликів”.

   

  Очільниця українського IP офісу Олена Орлюк та генеральний директор WIPO Дарен Танг

   

  У межах Конгресу українська делегація працюватиме над посиленням міжнародної співпраці, проєктами євроінтеграції, покращенням та зміцненням іміджу України у сфері правової охорони та захисту прав ІВ та інновацій, інтеграцією досвіду та тенденцій, які допоможуть надалі удосконалювати державну систему правової охорони інтелектуальної власності України відповідно до загальносвітових стандартів. А також над ініціацією обговорення післявоєнного відновлення сфери інтелектуальної власності України за підтримки відомств країн групи CEBS, EPO та EUIPO.

   

  Основні теми порядку денного Конгресу:

   

  • Навіщо нам сьогодні потрібен захист інтелектуальної власності.
  • Рецепт успіху – інтелектуальна власність і модель “потрійної спіралі” (Наука – Бізнес – Управління).
  • Як інновації поєднують покоління.
  • Технології майбутнього.
  • Як підтримати користувачів системи ІВ?
  • Інтелектуальна власність і трансфер технологій.
  • Корисні поради для молодих винахідників.
  • Кооперація між наукою та бізнесом.

   

  Читайте також:

   

  IP офіс поглиблює співпрацю з USPTO

   

  Бізнес-інкубація і технології: ІР офіс презентує концепцію Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій – IP&I Hub

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає