Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP офіс поглиблює співпрацю з USPTO
  13 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  IP офіс поглиблює співпрацю з USPTO

   

  Поглиблення співпраці, навчання для експертів та ініціативи підтримки інноваційного і креативного секторів обговорили на зустрічі представники ІР офісу з Доріаном Мазуркевичем, Аташе з питань інтелектуальної власності при Посольстві США в Україні.

   

  Зокрема, очільниця ІР офісу Олена Орлюк окреслила пріоритети, стратегічні цілі та останні напрацювання IP офісу:

   

  “ІР офіс зміг підтвердити статус Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи, ми підписали низку меморандумів з європейськими відомствами та WIPO в частині підвищення кваліфікації наших експертів та підтримки сфери ІВ загалом. Зараз наші пріоритети – покращення якості проведення експертизи, пришвидшення строків і покращення технологічних можливостей відомства.

   

  Для досягнення цієї мети ІР офіс прагне поглибити співпрацю з Бюро патентів і торговельних марок США (USPTO) та Програмою розвитку комерційного права (CLDP), тому такі зустрічі вкрай важливі.

   

  У процесі співпраці ми плануємо зосередитись на підвищенні кваліфікації і підготовці наших експертів, вивченні найкращих практик функціонування МПО/ОМПЕ, реалізації спільних міжнародних проєктів та обміні досвідом”.

   

   

  Також американських партнерів проінформували про поточні ініціативи ІР офісу, – зауважив перший заступник директора Богдан Падучак:

   

  “Ми обговорили зміни в законодавстві, які розробляє ІР офіс. Йдеться про механізми покращення захисту інтелектуальної власності в Україні та роботу Центру спостереження за порушенням прав у сфері ІВ. Поінформували про готовність запустити Центр медіації та посередництва, торкнулись діяльності IP Academy і мережі TISC. Окрему увагу приділили питанню участі в ініціативах та проєктах ВОІВ, консолідації дій в постійних органах ВОІВ та інших міжнародних організацій.

   

  Також торкнулись ініціатив підтримки інноваційного та креативного секторів і запуску національного IP and Innovation Hub”.

   

   

  Зустріч представників ІР офісу з Аташе з питань інтелектуальної власності при Посольстві США в Україні відбулась 12 вересня 2023 року.

   

  Доріан Мазуркевич та Олена Орлюк

   

  Читайте також:

   

  IP офіс підписав Меморандум про співробітництво з Національною академією наук України

   

  Полегшений доступ до інформації для людей із вадами зору: в Україні набув чинності Марракеський договір

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає