Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Інноваційно-інвестиційний розвиток: відбувся вебінар National IP&Innovations Hub для студентів та науковців 
  18 Червня 2024 Коментарів немає Irena

  Інноваційно-інвестиційний розвиток: відбувся вебінар National IP&Innovations Hub для студентів та науковців 

   

  Команда National IP&I Hub провела інформаційний захід про діяльність IP офісу, можливості залучення інвестицій, актуальні проєкти для наукової спільноти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ).

   

  Цей заклад вищої освіти відіграє вагому роль у підготовці кадрів, генерації нових знань, поширенні досвіду для енергетичного переходу та сталого розвитку суспільства. Та є партнером для проведення наукових досліджень і реалізації спільних ідей.

   

  Аудиторією заходу стали студенти і викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ, зацікавлені у новітніх розробках та технологіях. Тема вебінару “Інноваційно-інвестиційний розвиток України через призму діяльності IP офісу”.

   

  Ольга Кронда, начальниця департаменту розвитку інновацій ІР офісу, розповіла про проєкти, які спрямовані на розвиток інноваційної екосистеми, зокрема про можливості, які надає National IP&I Hub для винахідників, інноваторів та креаторів. Окрему увагу приділили проєктам та сервісам IP офісу.

   

  “National IP&Innovations Hub — простір для реалізації креативних ідей, співпраці з партнерами, інвесторами та безмежних можливостей для стимулювання інновацій”, – підкреслила Ольга Кронда.

   

   

  Під час заходу виступила також начальниця відділу координації грантової діяльності ІР офісу – Галина Штогрин, яка озвучила основні можливості щодо залучення фінансування в інноваційні проєкти. Команда IP офісу консультує у грантових конкурсах національних, регіональних і міжнародних програмах для ефективного управління проєктами, супроводжує організацію проєктної діяльності.

   

  Особливо цікавими для молоді ІФНТУНГ стали озвучені можливості та грантові програми з академічної мобільності.

   

  “Підготовка і подача проєктних заявок до міжнародних грантових конкурсів є одним з важливих етапів для реалізації власного проєкту”, – наголосила Галина Штогрин.

   

  Читайте також:

   

  IP Week 2024: National IP&Innovations Hub презентував успішний досвід та нові можливості (відео)

   

  Як розвивати інноваційну екосистему в Україні: на IP LET FORUM презентували National IP & Innovations Hub

   

  National IP&I Hub – це надійний шлях залучення міжнародних інвестицій для відбудови України, – Олена Орлюк

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає