Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Доброчесність і нульова толерантність до корупції — важлива складова ІР-культури, — Олена Орлюк на зустрічі з головою НАЗК
  20 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  Доброчесність і нульова толерантність до корупції — важлива складова ІР-культури, — Олена Орлюк на зустрічі з головою НАЗК

   

  Впровадження моделі системи запобігання та виявлення корупції в ІР офісі, а також поширення доброчесності у публічних інституціях обговорили очільниця ІР офісу Олена Орлюк та голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков. Також НАЗК готове стати партнером у поширенні культури доброчесності серед працівників і партнерів ІР офісу. 

   

  «Доброчесність інституції — перше, на що звертають увагу західні партнери. Це надважлива складова для становлення IP-культури в Україні. З самого заснування в основі діяльності українського IP офісу лежить нульова толерантність до корупції. І зараз ми готові поглиблювати культуру доброчесності серед наших співробітників та партнерів», — наголосила очільниця ІР офісу Олена Орлюк. 

   

  Також на зустрічі обговорили поглиблення співпраці між відомствами у межах підписаного наприкінці червня меморандуму. Йдеться про запобігання і виявлення корупції в державній системі правової охорони інтелектуальної власності, а також обмін інформацією між відомствами.

   

  Читайте також:

   

  Апарат РНБО України та IP офіс уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво

   

  IP офіс та Український альянс по боротьбі з підробками та піратством підписали Меморандум про співпрацю

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає