Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Скасування зупинення процедурних строків щодо ІР прав та гармонізація із законодавством ЄС, — Сергій Іонушас розповів про плани Парламенту 
  01 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  Скасування зупинення процедурних строків щодо ІР прав та гармонізація із законодавством ЄС, — Сергій Іонушас розповів про плани Парламенту 

   

  Одним із пріоритетів Верховної Ради має стати внесення змін до закону про захист інтересів у сфері інтелектуальної власності, ухваленого на початку повномасштабного вторгнення рф, який зупинив перебіг строків подання будь-яких документів, в тому числі й щодо підтримання чинності прав інтелектуальної власності, подання заявок, заперечень тощо.

   

  Про це повідомив народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас під час ІІ Національного форуму з інтелектуальної власності та інновацій IP LET FORUM:

   

  Впевнений, що одним із пріоритетів законотворчої роботи має стати ініціатива, повʼязана з тим, щоб перебіг зупинених строків було поновлено”.

   

   

  Також, за словами Сергія Іонушаса, слід вирішити питання з російськими субʼєктами у сфері ІВ та гармонізувати українське законодавство з європейським.

   

  “На жаль, тривалий час законодавець оминав питання дії прав на обʼєкти інтелектуальної власності, які належать субʼєктам з рф. Впевнений, що разом ми зможемо ухвалити зважене рішення, у відповідь на агресію рф, та з урахуванням стандартів ЄС”, — зауважив народний депутат.

   

   

  Фото: Юрій Бєлах

   

  Повні промови Сергія Іонушаса та інших спікерів ІІ Національного форуму з інтелектуальної власності та інновацій IP LET FORUM дивіться на ютуб-каналі IP офісу:

   

   

  Читайте також:

   

  IP LET FORUM: як новітні технології впливають на сферу інтелектуальної власності

   

  IP LET FORUM: “Інновації та інтелектуальна власність в Україні: навігація на перетині бачення держави, бізнесу та спільноти”

   

  Україна на 98% виконала зобовʼязання за Угодою про Асоціацію з ЄС у сфері інтелектуальної власності й впевнено крокує вперед, — Олена Орлюк на IP LET FORUM

   

  Україна отримає всебічну підтримку ВОІВ для розвитку сфери інтелектуальної власності, – Хабіп Асан під час IP LET FORUM

   

  Стартував ІІ Національний форум з інтелектуальної власності та інновацій IP LET FORUM (дивіться наживо)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає