Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP Connecting Students: зустріч зі студентами Луцького національного технічного університету
  20 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  IP Connecting Students: зустріч зі студентами Луцького національного технічного університету

   

  Команда IP офісу продовжує серію заходів для підвищення обізнаності молоді в IP сфері. В рамках проєкту IP Connecting Students відбулася зустріч зі студентами Луцького національного технічного університету на тему «Інтелектуальна власність: сучасний стан, виклики та перспективи».

   

  Представники IP офісу обговорили зі студентами:

  •  значення інтелектуальної власності для розвитку держави;
  •  стан виконання Угоди про асоціацію в сфері інтелектуальної власності;
  •  останні законодавчі зміни в сфері захисту прав інтелектуальної власності;
  •  основні проблеми та перспективи розвитку інтелектуальної власності в Україні.

   

  Представниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу, спікер заходу Ольга Кронда, звернула увагу аудиторії на те, що сьогодні інновації та творчість мають особливе значення для розробки нових технологій, стратегій, які можуть слугувати джерелом доходу для нашої країни у воєнний час. Іншим важливим аспектом для IP сфери є гармонізація українського законодавства з законодавством Європейського Союзу.

   

  «Права інтелектуальної власності, зокрема такі як винаходи, торговельні марки, авторське право і суміжні права, забезпечують основу для захисту і стимулювання інновацій. Захищаючи інтелектуальну власність, ми можемо заохочувати новаторів і творців інвестувати свій час і ресурси в розробку нових технологій, які можуть допомогти нам відбудувати економіку в післявоєнний час», – зазначила Ольга Кронда.

   

  Для проведення у вашому навчальному закладі заходу в рамках проєкту IP Connecting Students залишайте запит за посиланням.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає