Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розвиток інноваційної екосистеми: в Івано-Франківську пройшов навчально-практичний захід щодо грантових можливостей
  01 Травня 2024 Коментарів немає Irena

  Розвиток інноваційної екосистеми: в Івано-Франківську пройшов навчально-практичний захід щодо грантових можливостей

   

  Представники IP офісу (УКРНОІВІ) долучились до семінару на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

   

  Національний фонд досліджень України (НФДУ) та Офіс Горизонт Європа в Україні провели на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) дводенний навчально-практичний та інформаційний захід “Грантові можливості Національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках Програми “Горизонт Європа”.

   

  Захід був спрямований на підтримку і розвиток наукової спільноти та створення сприятливого середовища та привабливих умов для роботи українських та іноземних науковців. Спікери відзначили перспективи для подальшої співпраці представників закладів вищої освіти та наукової спільноти, обговорили особливості комунікації з європейськими партнерами.

   

  Представники IP офісу виступили з темою “Інноваційний розвиток України через призму діяльності УКРНОІВІ”, де поділились з учасниками знаннями та досвідом щодо розбудови інноваційної екосистеми держави та надали аудиторії цілісне уявлення про роль УКРНОІВІ в інноваційному розвитку України.

   

   

  “Інноваційний розвиток України є важливою складовою визнання держави на міжнародній арені, а наукова спільнота є одним із головних елементів такого розвитку. ІР офіс зацікавлений надавати підтримку іноваторам, креаторам та винахідникам та сприяти їх діяльності”, – зазначила начальниця департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда.

   

  Учасниками заходу стали викладачі та науковці ІФНТУНГ, які мали можливість дізнатися про грантову підтримку, яку надає Національний фонд досліджень України, а також про можливості Рамкової програми “Горизонт Європа” для вітчизняних науковців, інноваторів, МСП, бізнес-структур.

   

  Під час свого виступу Галина Штогрин, начальниця відділу координації грантової діяльності, акцентувала:

   

  “Світ пропонує безліч можливостей для залучення фінансування в інноваційні проєкти, і грантові можливості – це одна із них. Саме тому співробітники нашого відділу відкриті для комунікацій з представниками наукових установ та закладів вищої освіти і готові проконсультувати щодо інструментів отримання грантів.”

   

   

  Важливою складовою заходу став практичний кейс, який включав інформацію про:

   

  • організаційну та технічну підтримку конкурсів,
  • організаційно-правові аспекти грантового менеджменту,
  • юридичні та фінансові аспекти участі у Програмі “Горизонт Європа”,
  • можливості та перспективи участі в програмі EUREKA тощо.

   

  Читайте також:

   

  Представників IP офісу обрано до комітетів програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”

   

  Як розвивати інноваційну інфраструктуру в Україні: дискусії у межах IP Week 2024 (відео)

   

  Talking about my idea: що треба знати про можливості для інноваторів у програмі “Горизонт Європа” (відео)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає