Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Роль ІВ у розвитку держави: IP Connecting Students у Волинському національному університеті
  21 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Роль ІВ у розвитку держави: IP Connecting Students у Волинському національному університеті

   

  Тривають зустрічі з прогресивним українським студентством у рамках проєкту IP Connecting Students. Цього разу команда IP офісу завітала до Волинського національного університету імені Лесі Українки.

   

  Під час заходу на тему «Роль інтелектуальної власності в розвитку держави» представники IP офісу обговорили зі студентами важливість ІВ для України та її економічного зростання, акцентували увагу на розвитку інновацій та викликах в умовах воєнного стану, а також на євроінтеграційних процесах в IP сфері.

   

  «Одним із головних векторів побудови сучасної прогресивної країни є гармонізація українського законодавства у сфері інтелектуальної власності із законодавством Європейського Союзу, адже це забезпечить доступ України до можливостей, які надає глобалізація та створить усі необхідні умови, аби залишитися конкурентоспроможними в стрімких темпах, яким слідує сучасний світ», – зазначила представниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу, спікер заходу Ольга Кронда.

   

  Для проведення у вашому навчальному закладі заходу в рамках проєкту IP Connecting Students залишайте запит за посиланням.

   

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає