Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація обʼєктів авторського права: IP Академія долучилася до марафону IP&I
  28 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація обʼєктів авторського права: IP Академія долучилася до марафону IP&I

   

  Учасники дводенного марафону IP&I продовжують розгляд шляхів успішної комерціалізації IP-об’єктів. Ключові аспекти стосовно обʼєктів авторського права розкрила в своїй презентації начальниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу, доктор юридичних наук Ольга Кулініч.

   

  «Не існує єдиної форми успішної комерціалізації обʼєктів авторського права. Твори літератури, науки і мистецтва потребують індивідуального підходу і врахування всіх особливостей та деталей, які можуть виникати при комерціалізації таких обʼєктів.

   

  Щоб продовжити життєвий цикл обʼєктів інтелектуальної власності, необхідно створювати та застосовувати різні маркетингові стратегії, які дозволять підтримати і посилити інтерес аудиторії до таких обʼєктів та забезпечать тривалість отримання доходу від їхнього використання», – зазначила представниця IP офісу.

   

   

  Довідково:

   

  Марафон IP&I: «Як комерціалізувати інтелектуальну власність», організований IP офісом за підтримки iHUB до Міжнародного дня інтелектуальної власності, проходить 27-28 квітня в офлайн-режимі в Києві.

   

  У заході беруть участь представники інноваційного процесу від держави, науки та бізнесу: фахівці IP офісу та профільних міністерств (Мінекономіки, МОН, Міноборони), освітніх та науково-дослідницьких закладів, Українського фонду стартапів, професійних та бізнес-асоціацій тощо.

   

  Читайте також:

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає