Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Мережа TISC в Україні: IP офіс презентував стратегічні напрями розвитку під час марафону IP&I
    28 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

    Мережа TISC в Україні: IP офіс презентував стратегічні напрями розвитку під час марафону IP&I

     

    Підтримка та просування діяльності мережі Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) в Україні є одним із важливих компонентів функціонування сфери інновацій. На цьому під час другого дня марафону IP&I наголосили представники IP офісу.

     

    Нові глобальні виклики, можливості та перспективи для мережі TISC в Україні презентувала начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інноваційного та креативного секторів ІР офісу Анастасія Ярмолюк.

     

    Нагадаємо, мережа Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) – міжнародний проєкт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), який реалізується в Україні з 2018 року (наразі проєкт діє в більш ніж 80 країнах світу).

     

    Одним із важливих поточних завдань для TISC у складі IP офісу, за словами Анастасії Ярмолюк, є відновлення мережі та подальший її розвиток з урахуванням реалій воєнного часу, розвиток регіональних проєктів для можливостей залучення інвестицій та отримання грантової підтримки.

     

    «Наша діяльність сьогодні максимально спрямована на розширення мережі регіональних TISC, які допомагатимуть місцевим користувачам, не тільки на базі закладів вищої освіти та наукових установ, а також конструкторських бюро, підприємств різних галузей економіки, в тому числі оборонного спрямування, IT-компаній тощо. Важливою для розширення також є тісна співпраця з регіональними торгово-промисловими палатами, спеціалізованими громадськими організаціями та представниками креативних індустрій, зокрема на рівні великих регіональних бібліотек.

     

    Стратегія розвитку мережі передбачає, що TISC стане інформаційним акселератором, зосередиться на створенні якісного патентно-інформаційного продукту для допомоги інноваторам, авторам, креаторам в створенні інноваційних проєктів та комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності», – підкреслила Анастасія Ярмолюк.

     

    Також під час другого дня марафону учасники інноваційного процесу, представники провідних ВНЗ України, презентували успішні кейси трансферу технологій:

     

     

     

     

     

     

    Довідково:

     

    Марафон IP&I: «Як комерціалізувати інтелектуальну власність», організований IP офісом за підтримки iHUB до Міжнародного дня інтелектуальної власності, проходить 27-28 квітня в офлайн-режимі в Києві. У заході беруть участь представники інноваційного процесу від держави, науки та бізнесу: фахівці IP офісу та профільних міністерств (Мінекономіки, МОН, Міноборони), освітніх та науково-дослідницьких закладів, Українського фонду стартапів, професійних та бізнес-асоціацій тощо.

     

    Читайте також:

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає