Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Правова охорона ТМ та символи війни: IP Connecting Students у Вінницькому педагогічному університеті
  24 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Правова охорона ТМ та символи війни: IP Connecting Students у Вінницькому педагогічному університеті

   

  Проєкт IP Connecting Students продовжує активну роботу у вишах України. Зустріч на тему «Правова охорона торговельних марок в Україні: сучасні тенденції та особливості здійснення реєстрації» відбулася у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

   

  Представники IP офісу разом зі студентами-магістрами спеціальності «Право» обговорили:

  • сучасний стан та перспективи вдосконалення законодавства в сфері правової охорони торговельних марок;
  • режими правової охорони патріотичної тематики;
  • виклики та спірні питання, пов’язані з охороною патріотичної тематики у воєнні часи;
  • використання абревіатур військових формувань;
  • використання та реєстрацію символів війни.

   

  Також учасники разом зі спікерами заходу – начальницею Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу, докторкою юридичних наук, доценткою Ольгою Кулініч та професіоналом з інтелектуальної власності 1 категорії Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу, кандидаткою юридичних наук, доценткою Ольгою Крондою – приділили увагу питанням, що виникають при реєстрації в якості торговельних марок прізвищ та зображень відомих в Україні осіб, а також зображень та фраз патріотичної тематики.

   

  «Україна має великий потенціал в IP сфері, і ми повинні докласти всіх зусиль для того, щоб зміцнити правову охорону торговельних марок в умовах війни. Тільки так зможемо створити сприятливі умови для розвитку бізнесу та зміцнення економіки України в цілому», – підкреслила Ольга Кулініч.

   

  У свою чергу Ольга Кронда зазначила: «Розвиток сфери інтелектуальної власності та правомірна реєстрація торговельних марок є ключовим фактором успіху бізнесу в сучасних умовах, а особливо в умовах війни. Ці процеси потребують зусиль як з боку держави так і від самих підприємців. Спільними зусиллями ми зможемо створити належні умови для розвитку сфери інтелектуальної власності та забезпечити успішність українського бізнесу в умовах війни».

   

  Для проведення у вашому навчальному закладі заходу в рамках проєкту IP Connecting Students залишайте запит за посиланням.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає